گیت فلزیاب 33 زون به همراه سنسور تب سنج

  گیت فلزیاب 33 زون به همراه سنسور تب سنج

  توضیحات گیت فلزیاب 33 زون به همراه سنسور تب سنج، این گیت با کیفیت بالا و مخصوص سازمان های تولید شده است که به سلامت کارکنان خود در هنگام بیماری هایی نظیر آنفولانزا، سرماخوردگی ویروسی همراه با تب ، همه گیری کرونا و غیره اهمیت می دهند. تفاوت قیمت این دستگاه با دستگاه عادی پایین بوده و هزینه زیاد ندارد

  گیت فلزیاب 33 زون به همراه سنسور تب سنج

  گیت فلزیاب 33 زون به همراه سنسور تب سنج، این گیت با کیفیت بالا و مخصوص سازمان های تولید شده است که به سلامت کارکنان خود در هنگام بیماری هایی نظیر آنفولانزا، سرماخوردگی ویروسی همراه با تب ، همه گیری کرونا و غیره اهمیت می دهند. تفاوت قیمت این دستگاه با دستگاه عادی پایین بوده و هزینه زیاد ندارد.

  گیت فلزیاب - گیت بازرسی

  با توجه به سنسورهای گوناگونی که در ساختار گیت فلزیاب (scanner gate) به کار رفته در مقابل فلزهای دیگر با آلیاژ متفاوت یکسان عمل نمی کند در زمان استفاده از دستگاه گیت فلزیاب باید به چند نکته توجه کنیم. به عنوان مثال موردی که می توان به آن اشاره کرد گیت بازرسی را نباید نزدیک وسایل الکترونیکی که دارای امواج فرکانسی هستند قرار دهیم. پرتوهایی که کنترل تردد از خود تولید می کنند هیچ آسیبی جسمانی به افراد وارد نمی کند به طوری که اگر دفعات زیادی در معرض آن قرار بگیرید هیچ گونه آسیبی به ما وارد نمی کند. گیت های فلزیاب در مدلهای مختلف موجود می باشد که در ادامه مطلب به آن اشاره کرده ایم.

   

  ویژگی های گیت فلزیاب

  • مجهز به یک باتری برای کار در مواقع قطعی برق
  • قابل تنظیم تعداد تردد در دقیقه
  • دارای شمارنده و حافظه برای ثبت تردد
  • دارای  صفحه مانیتور تمام رنگی 7 اینچی
  • مجهز به سیستم هشدار
  • قابلیت تنظیم حساسیت
  • قابل استفاده در محیط با ترافیک بالا
  • تشخیص فلزات آهنی
  • دارای کنترول از را دور
  • توانایی و استقامت ضد تداخل عالی

   

  کاربرد گیت فلزیاب

  اصلی ترین کاربرد گیت فلزیاب برای ایجاد نظم و انضباط است، بدون استفاده ی نیروی انسانی در مکان هایی  مانند : ادارات و سازمان ها، فرودگاه و ورزشگاه. تولید گیت بازرسی نفر و یا گیت فلزیاب بازرسی نفر می تواند امنیت سازمان و شرکت ما را به همراه داشته و از روش بازرسی سنتی نفرات در سازمان ها جلوگیری می نماید که این کار(تهیه و تولید آن) توسط شرکت انطباق گستر سپهر انجام میگیرد.

   

  انواع گیت فلزیاب

  1. گیت های فلزیاب بازرسی بدن OVAL GATE
  2. گیت کنترل تردد  33 زون به همراه سنسور تب سنج
  3. فلزیاب تک پنل
  4. گیت کنترل تردد 33 زون حرفه ای

   

  مشخصات گیت فلزیاب بازرسی بدنی

  گیت های فلزیاب را می توان بر اساس حساسيت سازمان و امنیت آن بهترین و مناسب ترین آن را انتخاب نمایید. هر کشوری مکان های خاص و امنیتی خودش را دارد که اشخاص و وسایل اعم از سلاح سرد و سلاح گرم و… که وارد آنجا می شوند مدام باید بررسی شوند که اگر این کار بخواهد توسط اشخاص بررسی شود علاوه بر زمان بر بودن آن از دقت کمتری نیز برخوردار است. به خاطر این گونه موضوع ها شرکت ها اقدام به تولید گیت بازرسی کردند، گیت فلزیاب توانست تا حد بسیار زیادی از نیاز های ارگان ها و یا سازمان ها را برآورده کند.

   روش به کارگیری گیت فلزیاب این گونه می باشد که درهای ورودی به صورت جداگانه به طوری که تنها راه رفت به نقاط حساس از این گیت باشد. هنگامی که افراد از گیت بازرسی عبور میکنند گیت با استفاده از زون های به کار رفته در خود شخص را به صورت کاملا دقیق اسکن می کند و روی یک مانیتور به مامور مربوطه نشان میدهد.

  زون های به کار رفته در گیت بازرسی اگر در شخص مورد نظر فلزی را تشخیص دهد با استفاده از هشدار صوتی و چراغ های نصب شده به مامورین اعلان میکند، طبق قوانین ماموران باید مورد یافت شده را از شخص بگیرند و یا با مسئولیت خود اجازه ورود دهد. برای کنترل و بازرسی افراد همچنینن میتوانید با خرید راکت بازرسی و استفاده آسان از آن ورود و خروج افراد را کنترل کنید .

  تولید گیتهای 18 ، 33 زون و در آینده نزدیک 45 زون در شرکت انطباق گستر سپهر علاوه بر بی نیازی کشور در واردات گیت های فلزیاب مورد نیاز ، از خروج صد ها هزار دلار ارز از کشور جلوگیری خواهد کرد.

  گیت فلزیاب دروازه ای بازرسی نفر EGS WT33  گیتی 33 زون بوده که دارای قابلیت ها 1 ، 6 ، 11 و 33 زون دارای قابلیت برنامه ریزی می باشد.

  گیت فلزیاب دروازه ای بازرسی نفر EGS WT18  گیتی 18 زون بوده که دارای قابلیت برنامه ریزی می باشد.

  تولید گیت بازرسی نفر و یا گیت فلزیاب بازرسی نفر می تواند امنیت سازمان و شرکت ما را به همراه داشته و از روش بازرسی سنتی نفرات در سازمان ها جلوگیری می نماید.

  با گیت بازرسی نفر تولیدی شرکت انطباق گستر سپهر تعداد نفرات ورودی ، نفرات خروجی و همچنین تعداد نفراد ورودی و خروجی که فلزات به همراه دارند را می توان بر روی گیت مشاهده نمود. گیت فلزیاب بازرسی نفر تولیدی این شرکت از هر دو طرف گیت دارای نمایشگر های LED  می باشد که در سایر گیت ها این قابلیت معمولا وجود ندارد.