ساعد بند ضد چاقو

  ساعد بند ضد چاقو

  ساعد بند ضد چاقو کات 5 با کیفیت بالاترین سطح مقاومت در برابر چاقو و اجسام تیز که مقاومت در برابر ضربات کششی را دارا می باشد.استفاده از این محصول تا حد بسیار زیادی دست و ساعد شما را دربرابر خطرات چاقو ،قمه و سایر اجسام تیز محافظت نموده و هزینه های درمانی احتمالی شما را بسیار کاهش خواهد داد.

   

   

   

   

  ساعد بند ضد برش 

  ویژگی های ساعد بند ضد برش

  • مقاومت در برابر برش و خراش و فرورفتن اجسام تیز

  • مقاوم در برابر دماهای شدید

  • راحتی و سهولت در کارکردن با دستکش ضد برش

  • مقاوم در برابر بسیاری از مواد شیمیایی

  • قابلیت شستشو دارند

   

   

  ساعد بند ضد ب رش مناسب چه کسانی است ؟

  تمام افرادی که به نوعی در معرض تهدید یا آسیب دیدگی بخاطر مسائل شغلی هستند و امکان بریدن دست را دارند ،میتوانند با کمترین هزینه خود را ایمن کنند.

  امروزه هزینه های پزشکی بسیار سنگین بوده که علاوه بر خسارت های مالی ممکن است مشکلات و آسیب دیدگی های جسمی جبران ناپذیری به افراد وارد شود.

  دستکش و ساعد بند ضد چاقو و همچنین جلیقه ضد چاقو میتواند تا حدود بسیار زیادی سلامتی را برای شما به ارمغان بیاورد.

   

   

   

  این محصول با عنوان ساعدبند ضد برش عرضه می‌شود و در مقابل سایش و اجسام تیز مقاومت مناسبی دارد. اگر می‌خواهید در حین انجام کارهای فنی ساعد هایتان زخمی نشود و از آلودگی‌ها در امان بماند محصول فوق گزینه‌ی مناسبی خواهد بود. در ساخت این محصول از موادی چون پلی اتیلن فشار قوی (HPPE) استفاده شده است.وجود پلی اتیلن فشار قوی مانند پوششی از دستان شما دربرابر خراش، بریدگی و… محافظت خواهد کرد. این محصول ایمنی حالتی کشبافت دارد و به‌ خوبی روی دستان کاربر قرار می‌گیرد. این ساعدبند در بالاترین سطح از مواد مقاوم موجود در بازار ساخته شده که چهار برابر از چرم قویتر است. طول این محصول برابر با 310 میلی‌متر است و دارای بالاترین سطح حفاظتی استاندارد جهانی cut5 می باشد.