دوربین ثبت وقایع آنلاین مدل Camrec M530

  دوربین ثبت وقایع آنلاین مدل Camrec M530

  دوربین ثبت وقایع آنلاین مدل Camrec M530 یکی از بهترین و پیشرفته ترین دوربین های موجود در دنیا بوده که با توجه به تکنولوژی پیشرفته می توان صدها دوربین را به سامانه مدیریتی متصل کرد و بر عملکرد پرسنل ، کارکنان ، و جامعه هدف بصورت آنلاین نظارت نمود.

  دوربین ثبت وقایع آنلاین مدل Camrec M530

   

  یکی از بهترین و پیشرفته ترین دوربین های موجود در دنیا بوده که با توجه به تکنولوژی پیشرفته می توان صدها دوربین را به سامانه مدیریتی متصل کرد و بر عملکرد پرسنل ، کارکنان ، و جامعه هدف بصورت آنلاین نظارت نمود.

  دوربین ثبت وقایع(پلیسی) آنلاین مدل CAMREC M530

  دوربین ثبت وقایع(پلیسی) آنلاین مدل CAMREC M530

  دوربین ثبت وقایع(پلیسی) آنلاین مدل CAMREC M530 یک دوربین با کیفیت فوق العاده بالا و کیقیت تصویر 2K 1440P  با لنز 140 درجه واید و 32 گیگابایت (کارت تا 256 گیگابایت ) فضای ذخیره سازی ، می تواند هر صحنه ای را برای ساعت ها ثبت کند .

  دوربین CAMREC 4G M530 یک دوربین بسیار پیشرفته و آنلاین بوده که برای شهرداری ها در اجرای قانون و ماموریت های سازمان آتش نشانی ، محیط بانان محیط زیست ، مأمورین نظارتی شرکت های بزرگ ، مأمورین پلیس و راهور ، مأموریون امداد و نجات ، مامورین حلال احمر و ده ها ماموریت دیگر کاربرد دارد.

  دوربین ثبت وقایع روز بروز جایگاه ویژه خود را در بین سازمان های دولتی ، شرکت های خصوصی ، مقاصد گردشگری و غیره باز کرده و می تواند به تحویلی بزرگ در ثبت اسناد و وقایع منجر گردد.

  با فشار دادن یک دکمه ، حتی زمانی که دوربین خاموش است ضبط میتواند شروع شود . ال سی دی تعبیه شده به شما امکان می دهد فیلم ها یا صداهای ضبط شده را در موقعیت مشاهده کنید .

  این دوربین دارای یک محفظه بادوام است  و تا عمق 10 متری کاملا ضد آب است . و در برابر هرگونه سقوط نصادفی ایمن است.

  دوربین ثبت وقایع(پلیسی) آنلاین مدل CAMREC M530 دارای GPSداخلی است که به شما امکان می دهد هنگام مشاهده ویدیو مکان آن را نیز متوجه شوید .