دوربین دید در شب NV2500

  دوربین دید در شب NV2500

  دوربین دید در شب EGS-NV2500 یکسال گارانتی

   

  دوربین دید در شب EGS-NV2500 یکی از بهترین دوربین های دید در شب ، زیبا، کاربردی و مورد علاقه مشتریان و استفاده کنندگان می باشد.

  این دوربین با ظاهری زیبا توانسته است خود را در قلب علاقه مندان جای دهد

  امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی ،لزوم حراست و حفاظت از سرمایه های مالی و معنوی برای تمامی افراد امری ضروری و انکار ناپذیر است.

   

   

  کاربردهای دوربین دید در شب:

  دوربین دید در شب EGS-NV2500 حفاظت از ساختمانها، اماکن، کارخانجات، امور حراستی و نظارت پیرامونی می باشد.

  و همچنین در مدل های جدید قابل حمل برای شکار، محیط بانی ، کوهنوردی ، طبیعت گردی ، نگهبانی ، حراست از شبکه برق ، خطوط لوله و نفت ، آب و فاضلاب ، کشاورزی ، باغبانی و باغداری و …

   

  تاریخچه دوربین دید در شب: 

  استفاده از دوربین های دید در شب بعد از جنگ جهانی دوم میباشد، در ابتدا نیروهای نظامی برای داشتن برتری در جنگهای شبانه و کنترل تحرکات دشمن از این دوربین ها استفاده می نمودند.

  انواع دوربین های دید در شب:

  دوربین های دید در شب به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

  1- دوربین های حرارتی و دوربین های SWIR .

  2-دوربین های دید در شب سلولی که عمدتا در مسایل نظامی و امنیتی استفاده می شوند.

  3- دوربین های دید در شب تجاری و صنعتی که بر اساس تراشه الکترونیکی CMOS کار می کنند.

  موضوع این صفحه دوربین های دید در شب تجاری و صنعتی می باشند که به منظور حفاظت از ساختمانها، اماکن، کارخانجات، امور حراستی و نظارت پیرامونی است.

  و همچنین در مدل های جدید قابل حمل برای شکار، محیط بانی ، کوهنوردی ، طبیعت گردی ، نگهبانی ، حراست از شبکه برق ، خطوط لوله و نفت ، آب و فاضلاب ، کشاورزی ، باغبانی و باغداری ، دامداری و غیره استفاده می شود.

  انواع دوربین های دید در شب تجاری(استفاده از نور IR در شب):

  1- دوربین های حفاظتی و به اصطلاح CCTV که همه جا می توان آنها را مشاهده نمود ، از قبیل دوربین های مداربسته که در ساختمان ها ، پارکینگ منازل میباشد.

  و همچنین داخل ادارات مختلف و شرکت ها به منظور کنترل کارکنان و رفت و آمد ارباب رجوع و همچنین  جلوگیری از حوادث و خرابکاری احتمالی مورد استفاده قرار می گیرد.

  2- دوربین های نظارتی دید در شب PTZ که این دوربین ها نیز با کیفیت بالاتر و فاصله دید بیشتر و بصورت عمدتا متحرک بر روی دیوار اماکن مختلف نصب و مورد استفاده قرار می گیرند.

  3- دوربین های دید در شب نفر حمل : این دوربین ها مورد بحث اصلی این صفحه می باشد، این دوربین ها از حدود چند سال اخیر با توجه به رشد تکنولوژی و نیازمندی های قشر های مختلفی از علاقه مندان و نیاز های گوناگون تولید و روانه بازار شده است.

  این دوربین های دید در شب با توجه به نیاز های مختلف در مدلهای گوناگون برای دیدن فاصله های 100 الی 600 متری در تاریکی مطلق شب تولید شده است.

  در این مدل دوربین ها کاربر می تواند بزرگنمایی روزانه و شبانه را در یک دوربین داشته باشد و از دیدن تصاویر در شب لذت بیشتری ببرد ، بخصوص در علاقه مندان به طبیعت و حیات وحش که اکثر حیوانات بخاطر ترس از انسانها در هنگام شب از پناهگاه های خود خارج می شوند.

  نکته : دیدن حیوانات در شب لذت فراوان دارد با شکار حیوانات لذت دیدن آنها برای نسلهای آینده به آرزو تبدیل خواهد شد. بنابراین از شکار حیوانات پرهیز نمایید و لذت دیدن آنها را برای فرزندانمان به ارمقان بگذاریم.

  دوربین دید در شب تجاری (دارای CMOS) چگونه کار می کند:

  دوربین های دید در شب تجاری دارای ویژگی استفاده در روز و شب را دارا می باشند.

  دوربین های دید در شب بر اساس نور IR که در قسمتی از دوربین تعبیه شده و توسط تولید کننده دارای کلید تغییر میزان تابش نور IR و با توجه به نوع هر مدل دوربین این نور دارای قدرت بیشتر یا کمتری است.

  نور مورد نیاز دوربین در محیط را تأمین کرده و با توجه به تراشه  CMOS روی دوربین تصاویر در شب آشکار سازی شده و از قسمت چشمی یا صفحه نمایشگر ما می توانیم تصاویر را مشاهده و از دیدن آن لذت ببریم.

  مزیت های دوربین دید در شب :

  ♦ سنسور نور ستاره، شما می توانید از فاصله طولانی بدون روشن کردن نور مادون قرمز در شرایط نور کم مشاهده کنید. محصولات مشابه در بازار را نمی توان بدون روشن کردن نور مادون قرمز در شرایط نور کم مشاهده کرد.

  دوربین دید در شب EGS-NV2500

  امکانات دوربین دید در شب :

  ♦ عملکرد ساده چند دکمه ای، قابل استفاده در روز و شب ، دارای کارت حافظه (آپشن ) ، تصویر برداری و عکسبرداری در روز و شب ، پشتیبانی از تنظیم تاریخ و زمان و چاپ مهر تاریخ، تجربه کاربری بسیار خوب.

  محصولات مشابه در بازار دارای عملکردهای ساده، عملیات نسبتاً پیچیده و تجربه کاربری بدی هستند.

  دوربین دید در شب

  سناریوهای کاربردی:

  دوربین دید در شب EGS-NV2500 شکار، شناسایی، امنیت و مراقبت، تفریح ​​در کمپینگ، کاوش در غارها، ماهیگیری شبانه و قایق سواری، مشاهده حیات وحش و عکاسی و غیره.

   

   

  مشخصات فنی دوربین دید در شب EGS-NV2500:

  مدل: EGS-NV2500

  ابعاد: 20*14.2*6 سانتیمتر

  فاصله تشخیص و شناسایی: 350 تا 400 متر

  نمایشگر:2.5 ابنچ

  تعداد کلیدها:6 کلید عملکردی

  تعداد باتری : 8 عدد باتری نوع AA یا با استفاده از آداپتور برق 5V

  رزلوشن تصویر: 960*1280 پیکسل

  دخیره سازی : دارای درگاه میکرو SD کارد

  خاموش شدن خودکار: 3دقیقه ، 5 دقیقه ، 10 دقیقه یا خاموش( قابل تنظیم)

  مدل IR LED : از نوع 5W/852nm

  روشنایی صفحه نمایش : 7 سطح قابل تنظیم

  دیجیتال زوم : 4X

  لنز : F1.0

  وزن دستگاه : 800 گرم

  دمای انبار داری :20- تا 60+ درجه

  دمای عملکردی : 10- تا 50+ درجه