گیت فلزیاب

  گیت فلزیاب

  گیت فلزیاب بازرسی بدنی 18 زون با LED دو طرفه ، گیت بازرسی یا گیت فلزیاب ابزاری قدرتمند برای بازرسی و کنترل تردد افراد به هنگام ورود و خروج است. از این تجهیزات برای کشف انواع سلاح کمری گرم و سرد، گوشی همراه، قطعات فلزی و اشیا گرانبها یا غیرمجاز استفاده می‌شود.

  گیت بازرسی یا گیت فلزیاب ابزاری قدرتمند برای بازرسی و کنترل تردد افراد به هنگام ورود و خروج است. از این تجهیزات برای کشف انواع سلاح کمری گرم و سرد، گوشی همراه، قطعات فلزی و اشیا گرانبها یا غیرمجاز استفاده می‌شود.

   

   

  گیت بازرسی با کاربری منحصربه‌فرد و با تکیه بر عملکرد قوی سنسورهای موجود در بدنه، وظیفه شناسایی هریک از این اشیا را برعهده دارد. با کمک این محصول، شناسایی فلزات حتی در اندازه‌های بسیار کوچک به‌راحتی صورت گرفته و از ازدحام جمعیت در ورودی گیت یا ساختمان‌ها جلوگیری می‌شود.

  نکته حائز اهمیت گیت بازرسی بدنی ، امکان تنظیم ضریب حساسیت برای تشخیص فلزات مختلف است. در مجموعه‌های مختلف باتوجه به قوانین مورد نظرشان، ممکن است ورود یا خروج اشیای مختلفی غیرقانونی تلقی شود. از این رو قابلیت تنظیم حساسیت نسبت به تشخیص اشیای فلزی مزیتی کاربردی خواهد بود.

   

   

  عملکرد گیت باتوجه به نقاط حساس یا تعداد زون به مدل‌های مختلف تقسیم می‌شود. تعداد زون هر گیت نشان‌دهنده تعداد نقاط حساس موجود در بدنه آن است. به طور مثال دستگاه  18 زون، دارای 18 نقطه حساس برای تشخیص فلز همراه افراد موقع تردد از گیت می‌باشد. قطعا گیت‌هایی با 33 زون، نقاط را با تفکیک بیشتری نمایش خواهند داد. سنسورهای موجود در دیواره گیت در برابر فلزهایی با آلیاژهای مختلف حساسیت یکسانی ندارند، پس برای شناسایی دقیق این اشیا بهتر است از گیت‌هایی با حساسیت بالاتر استفاده نمود.

   

   

  از گیت های بازرسی فلزیاب در اماکن مختلف استفاده می‌شود. هر مجموعه‌ای که در ورودی ساختمان خود نیاز به کنترل تردد و بازرسی بدنی افراد دارد از این دستگاه استفاده می‌نماید. سازمان‌های دولتی و ارگان‌های نظامی، فرودگاه، خطوط مرزی، کارخانجات، دفاتر مقامات عالی رتبه کشوری، انبارها و … از این دسته اماکن هستند.

   

  این گیت امکانات فوق‌العاده ای در اختیار کاربران و مدیران قرار داده و علاوه بر رفع مشکل ازدحام جمعیت و اختلال در نظم محیطی، امنیت را برقرار می‌نماید.