گیت کنترل تردد باشگاهی

  گیت کنترل تردد باشگاهی

  گیت کنترل تردد باشگاهی گیت کنترل تردد باشگاهی ساده ترین و پرکاربردترین نوع گیت است و باتوجه به به اینکه شخص در حال عبور با نیروی دست خود ،مانع را حرکت می دهد،از نظر احتمال آسیب به کاربر ، از دسته گیت های امن به شمار می رود .گیت های سه اهرمی دارای سیستم تعلیق هیدرولیکی قابل تنظیم می باشد .

   

  گیت کنترل تردد باشگاه

   ورزشی یا به اختصار گیت باشگاهی و گیت کنترل باشگاه وسیله است که توسط آن می‌توان ترددها و ورود و خروج به فضای مجموعه ورزشی را تحت کنترل گرفت. در باشگاه‌های ورزشی عموما افراد زیادی برای استفاده از خدمات و یا مربیگری حضور دارند. تعداد زیاد اشخاص در یک فضای بسته احتمال بروز بی نظمی و شلوغی را بالا می‌برد.

   

   

   

  سیستم تعلیق هیدرولیکی قابل تنظیم این امکان را فراهم می آورد که حرکت اهرم مانع با نیروی بسیار ناچیز انجام شده و در هنگام رسیدن به نقطه تعادل کوچکترین ضربه ای به شخص در حال عبور وارد نشود.  این گیت به صورت تمام اتوماتیک و کاملاً هوشمند ورود و خروج افراد را مدیریت کرده و مانع از ورود افراد بدون مجوز به سازمان، شرکت، فروشگاه و … می گردد.

  گیت میله ای یکی از بهترین گزینه ها برای مدیران سازمان ها، شرکت ها، باشگاه های ورزشی و … جهت مدیریت هوشمند بر تردد کارکنان و مراجعه کنندگان می باشد. مهم‌ترین کاربرد گیت کنترل تردد باشگاهی کمک به برقراری نظم کامل در مجموعه و همچنین جلوگیری از مشکلات احتمالی ناشی از بی نظمی در ورود و خروج اعضا و شاغلین در باشگاه ورزشی است.این گیت 3 میله فلزی سخت از ورود ورزشکاران قبل از شناسایی و احراز هویت جلوگیری ‌می‌‌کند. بدین صورت که گیت به نرم افزار حضور و غیاب متصل بوده و تنها در صورتی که سیستم کامپیوتری فرد را شناسایی کند؛ به او اجازه ورود خواهد داد.