راکت فلزیاب MD101 - راکت بازرسی بدنی -راکت موبایل یاب

  راکت فلزیاب MD101 - راکت بازرسی بدنی -راکت موبایل یاب

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی مدل md101 از بهترین دستگاه های راکت بازرسی بدنی فلزیاب در ایران بوده که با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر به مشتریان عرضه می گردد. سوپر اسکنر پلاس نماینده رسمی دستگاه های فلزیاب برند EGS-SCANNER میباشد. راکت موبایل یاب بهترین قیمت راکت موبایل یاب را از ما بخواهید .

  راکت فلزیاب MD101 - راکت بازرسی بدنی -راکت موبایل یاب

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی مدل md101 از بهترین دستگاه های راکت بازرسی بدنی فلزیاب در ایران بوده که با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر به مشتریان عرضه می گردد. سوپر اسکنر پلاس نماینده رسمی دستگاه های فلزیاب برند EGS-SCANNER میباشد

  راکت موبایل یاب MD101 

  دارای 24 ماه گارانتی 

  از راکت موبایل یاب در کنکور سراسری ، آزمون های نهایی مدارس ، ادارات دولتی و اماکن نظامی و انتظامی بطور گسترده استفاده می شود.

  بهترین قیمت راکت فلزیاب بازرسی بدنی را فقط از سوپر اسکنر پلاس بخواهید . بهترین قیمت بخصوص برای فروشگاه های معتبر و شرکت های فروشنده راکت فلزیاب بازرسی بدنی ، موبایل یاب ، اسکنر دستی بازرسی بدنی ، ایکس ری بازرسی بدنی ، گیت فلزیاب بازرسی بدنی ، گیت دروازه ای بازرسی بدنی ، گیت فلزیاب ویژه بازرسی و ... 

  راکت بازرسی بدنی یکی از دستگاه های مناسب کنترل تردد می باشد. که به آن راکت فلزیاب دستی نیز می‌گویند، با کمک راکت فلزیاب می توان انواع فلزات آهنی و غیرآهنی، موبایل و قطعات الکترونیکی و برد الکتریکی را کشف کرد. هزینه خرید راکت فلزیاب بازرسی بدنی از سوپر اسکنر پلاس بسیار کمتر از از ارزش واقعی راکت بازرسی می باشد و دلیل اصلی آن تولید انبوه راکت بازرسی در ایران بوده و سوپر اسکنر پلاس یکی از نمایندگی های اصلی این برند  می باشد.

  راکت بازرسی

  راکت بازرسی (HAND HELD METAL DETECTOR) با خاصیت پرتابل و سبک بودنی که دارد این امکان را می دهد که توسط نگهبان‌ها و مسئولان ورود و خروج، در ایستگاه‌های بازرسی به منظور جلوگیری از ورود افراد با ابراز‌های غیرمجاز، مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا به طور کامل یک فرد را در حالی که دست خود را دور از بدن او قرار داده اید باتمام ملاحظات امنیتی و بدون خطا بازرسی نمائید.
  شرکت انطباق گستر سپهر تولید کننده انواع فلزیاب دستی همراه با شارژر در ایران میباشد .کلیه دستگاه های فوق با یکسال گارانتی تعویض در دسترس مشتریان خواهد بود. در حال حاضر راکت بازرسی بدنی EGS SCANNER در 2 مدل تولید میگردد:
  • راکت بازرسی مدل MD-101
  • راکت بازرسی مدل MD-102