راکت بازرسی بدنی MD103

  راکت بازرسی بدنی MD103

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی EGS-MD103 جدیدترین راکت بازرسی بدنی تولید ایران است. این دستگاه با تفاوت در کیفیت بالاتر قطعات نسبت MD101 تولید شده است. چرا از راکت بازرسی بدنی استفاده می کنیم؟ قیمت راکت موبایل یاب ؟ تولید کننده راکت بازرسی بدنی در ایران؟ هما را از ما بخواهید.

  راکت بازرسی بدنی MD103

  *فلزیاب بازرسی دستی برای چه مواردی استفاده می شود؟

  در راستای نیاز روزافزون به امنیت امروزه، مردم روز به روز در حال ارتقای خود در تولید تجهیزات امنیتی برای شناسایی تهدیدات هستند.

  به طور خاص، فلزیاب عبوری/ فلزیاب در، اسکنر چمدان اشعه ایکس و ردیاب های جستجوی بدنی فلزی دستی برای شناسایی عناصر تهدیدکننده حاوی فلز مانند اسلحه، چاقو، و اشیاء فلزی غیرقابل استفاده استفاده می شود.

  *چه چیزی بوسیله فلزیاب بازرسی بدنی تشخیص داده می شود؟

  ردیاب های جستجوی بدنی فلزیاب دستی برای تشخیص فلزات در بدن افراد در پست های بازرسی استفاده می شود. ردیاب های فلزی دستی اغلب توسط نگهبانان امنیتی همراه با فلزیاب های عبوری استفاده می شود. اگر افرادی که از داخل فلزیاب عبور می کنند در موقعیت مشکوک قرار می گیرند، اسکن امنیتی دقیق تر و سریعتر توسط نگهبانان با دستگاه های بدنه فلزی دستی انجام می شود. فناوری فلزیاب میله های فلزیاب دستی در فرکانس 22 کیلوهرتز کار می کند و اجسام فلزی را در اثر این ارتعاشات تشخیص می دهد. به لطف این حساسیت بالا، آنها می توانند حتی کوچکترین قطعات فلزی را تشخیص دهند.

  راکت فلزیاب دستی EGS SCANNER یکی از بهترین راکت های فلزیاب دستی می باشد. اصل کار فلزیاب دستی، قطعات فلزیاب دستی، روش های غربالگری فلزیاب، مشخصات فلزیاب دستی.

  ردیاب های جستجوی بدنه فلزی دستی دارای یک منطقه کاوشگر تشخیص بزرگ هستند و می توانند اجسام فلزی کوچک پنهان را تشخیص دهند. ردیاب های فلزی دستی حتی می توانند اجسام فلزی بزرگ را از دور تشخیص دهند.

  ردیاب های بدنه فلزی دستی EGS SCANNER دو راه هشدار جایگزین دارند. می توانید بین هشدارهای صوتی و لرزش یکی را انتخاب کنید.

  از آنجایی که ردیاب‌های جستجوی بدنه فلزی قابل شارژ هستند، ردیاب‌های جستجوی فلزی دستی استفاده آسانی را فراهم می‌کنند و هنگامی که ولتاژ باتری ردیاب‌های بدنه فلزی دستی از 9 ولت به 7 ولت کاهش می‌یابد، فاصله تشخیص ردیاب‌های جستجوی بدنه فلزی دستی باقی می‌ماند.

  بدون تغییر ردیاب‌های فلزیاب دستی نیز مصرف انرژی پایینی دارند و باتری 9 ولت فلزیاب می‌تواند بیش از 40 ساعت به طور مداوم کار کند.

  فلزیاب ها چه چیزی را تشخیص می دهند؟ میله های فلزیاب چه چیزی را تشخیص می دهند؟ فلزیاب های دستی چه چیزی را می توانند تشخیص دهند؟ میله های فلزیاب به راحتی می توانند آهن و سایر فلزات را تشخیص دهند. استفاده از فلزیاب های دستی مخصوصاً در تشخیص سلاح، چاقو، ابزار برش و سوراخ کردن. عصای فلزیاب که در سرتاسر دنیا برای جستجوی بدن استفاده می‌شود، در زندان‌ها، ساختمان‌های عمومی، فرودگاه‌ها، مراکز خرید، ورودی‌های کلوپ‌های شبانه، جشنواره‌ها، استادیوم‌ها، فضاهای داخلی شلوغ و غیره استفاده می‌شود. به ماموران امنیتی، به ویژه هنگام جستجوی کیف های شلوغ و درهم ریخته زنان.