راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس

  راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی سوپر اسکنر از بهترین انواع راکت دستی بازرسی بدنی برای تشخیص اشیا فلزی استفاده میشود. کاربرد راکت موبایل یاب سوپر اسکنر تولید ایران در مدارس و دانشگاه و ادارات و شرکتها ، فرودگاه ها و ... روز به روز افزایش می یابد و برای امور حراستی از بازرسی سنتی کاسته میشود.

  راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس

  راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس

  راکت موبایل یاب super scannerplus

  راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس

  راکت فلزیاب سوپر اسکنر 3003B1

  تولید و ارائه راکت فلزیاب سوپر اسکنر(super scanner)  از گذشته توسط شرکت های چینی تولید و به بازارهای جهان عرضه شده است .

  با توجه به استقبال کاربران راکت موبایل یاب سوپر اسکنر، به تدریج بسیاری از شرکت های چینی اقدام به تولید راکت فلزیاب سوپر اسکنر مدل MD3003B1  نمودند

  و برای فروش بیشتر به رقابت در این زمینه وارد شده و برای کسب بازار بیشتر از کیفیت آن کم نمودند.

  به گونه ای که اگر از چندین تأمین کننده راکت فلزیاب سوپر اسکنر MD3003B1 را خریداری نمایید، هیچ کدام از آنها از لحاظ عملکرد و کیفیت مشابه یکدیگر نیستند.

  و فقط شباهت های ظاهری دارند.

  با توجه به موارد فوق برآن شدیم تا دستگاه سوپر اسکنر با کیفیت مناسب ، گارانتی 18 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله را در

  دو مدل EGS-SUPER SCANNER و EGS-SUPER SCANNER PLUS تولید نموده تا محصولی با کیفیت در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.

  طبیعتا مشتریان و کاربران عزیز با خرید این محصولات و سایر محصولات خانواده EGS SCANNER از رضایت کامل و گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن برخوردار خواهند شد. 

   

  راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس

  گارانتی راکت فلزیاب سوپر اسکنر

  دستگاه های راکت بازرسی بدنی سوپر اسکنر EGS تحت گارانتی شرکت انطباق گستر سپهر می باشند. این شرکت مرجع تخصصی تولید و فروش را

  کت های بازرسی بدنی در ایران می باشد.

  قیمت راکت بازرسی بدنی 

  قیمت راکت فلزیاب دستی سوپر اسکنر با توجه به شارژر و باتری با کیفیتی که به همراه دارد نسبت به محصولات وارداتی رقابتی بوده و اطمینان از خرید را برای کاربران به همراه دارد.

   

  دلایل استفاده از راکت بازرسی بدنی 

  در جوامع امروزی نظارت و بازرسی در جهت ارتقاء و امنیت شهروندان بر کسی پوشیده نمی باشد و عموم مردم این مسئله را پذیرفته و از آن استقبال می کنند.

  فلزیاب های دستی یکی از ابزار های اصلی در جهت حفظ امنیت و حفاظت می باشد.

  راکت فلزیاب و راکت بازرسی بدنی به پرسنل امنیتی این اجازه را می دهد که با حفظ کامل شئونات و حرمت انسانها بدون دخالت دست نظارت ها و بازرسی های مدنظر را انجام دهد.

   

  راکت بازرسی بدنی

  به جرات میتوان به این موضوع اشاره کرد که این دستگاه به عنوان بخش جدایی ناپذیر از تجهیزات امنیتی همراه با گیت بازرسی بدنی ثابت در کنترل رفت و آمد می باشد.

  راکت بازرسی بدنی به افراد این اجازه را می دهد که به طور کامل یک فرد را که دست خود را دور از بدن او قرار داده با تمام ملاحظات امنیتی و بدون خطا بازرسی نمایید.

  در حال حاضر دو مدل راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس در دو مدل MD-101,MD-102 تولید میگردد که کلیه نیاز های شما را برطرف میکند.

   

   

  لازم به ذکر است که بگوییم کلیه راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس دارای یک سال گارانتی بوده و  شما به راحتی این محصول با کیفیت را خریداری می کنید.

  ما معتقدیم و به جرات این مساله را بیان می کنیم که کیفیت این محصول به مراتب از نمونه های خارجی موجود در بازار بالاتر است.

   

  مشخصات و ویژگی های محصول راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس

  • این محصول بسیار کاربردی بوده و استفاده از آن راحت می باشد.
  • دارای صفحه ای عریض بوده که جهت تشخیص تمامی اشیاء فلزی با کمترین خطای موجود.
  • این محصول با استفاده از شارژر و باطری مرغوب عرضه می شود.
  •  دارای دو مدل به صورت بوق و چراغ و به صورت ویبراتور و یا لرزاننده.
  • تنظیم حساسیت برای دستگاه با توجه به سطح حساسیت مورد نیاز.

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی

   

  نکته قابل توجه برای کاربرانی که استفاده مقطعی دارند مانند: دانشگاهها و مدارس که صرفا برای برگزاری امتحانات استفاده می کنند توصیه می شود که از شارژر و باطری قابل شارژ استفاده نکنند و در جهت مدیریت هزینه از 9 ولتی معمولی استفاده کنند.

  مشخصات فیزیکی دستگاه راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس

  مشخصات راکت بازرسی بدن
   ابعاد دستگاه  410*85*45 میلیمتر
  وزن دستگاه 350 گرم
  منبع تغذیه 

   

  باطری 9 ولتی کتابی
  حالت هشدار  بوق و چراغ ال ای دی سبز و قرمز

   راکت بازرسی بدنی

   

  قیمت راکت فلزیاب سوپر اسکنر پلاس

  قیمت راکت فلزیاب کمتر از ارزش واقعی آن به فروش می رسد و دلیل اصلی آن تولید انبوه آن می باشد. قیمتش بسته به نوع آن متغیر می باشد و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین سوپر اسکنر پلاس تماس بگیرید.