دوربین دید در شب NV400PRO

  دوربین دید در شب NV400PRO

  دوربین دید در شب NV400PRO یکسال گارانتی فاصله دید در شب تا 400متر

  دوربین دید در شب NV400PRO

  دوربین دید در شب NV400PRO یکی دیگر از تجهیزاتی که در فضاهای تاریک کاربرد زیادی دارد، دوربین دید در شب است. دوربین دید در شب به دوربین‌هایی گفته می‌شود که باعث می‌شوند انسان در فضاهای تاریک و محیط‌هایی که با چشم غیر مسلح نمی‌تواند چیزی ببیند تا حد خوبی نسبت به محیط پیرامونش دید داشته ‌باشد. عمده استفاده این دوربین‌ها در عملیات‌های نظامی شبانه، تجهیزات امنیتی در مراکز مختلف و برای مشاهده محیط اطراف در سفرهای شبانه خارج از شهر است.

   

  از دوربین دید در شب در کجا استفاده میشود ؟

  از دوربین دید در شب NV400PRO برای افرادی که شب را در فضایی دور از شهر سپری می‌کنند و به نور کافی برای عکاسی و فیلمبرداری شبانه دسترسی ندارند، می‌توان استفاده ‌کرد.

  دوربین های دید در شب بسیار کاربردی و قابل استفاده برای تمامی افراد میباشد که میخواهند از تاریکی شب لذت ببرند و تجربه ای جدید کسب کنند .

  برای ثبت تمامی لحظات در تمامی ساعات شبانه روز و بر طرف کردن حس کنجکاوی خود و یا برای شرکت ها و کارخانجات بزرگ برای حفظ امنیت و پیشگیری و جلوگیری از سرقت بسیار مورد استفاده میباشد .

   

  این دستگاه دوربین دید در شب دیجیتال  مشکلات نبود نور و عکسبرداری و فیلمبرداری در شب را  حل کرده  به لطف نمایشگر بزرگ و مشاهده با هر دو چشم، سطح بالایی از راحتی مشاهده را ارائه می دهد. به دلیل طراحی دیجیتال، به نوردهی بیش از حد حساس نیست. نور مادون قرمز یکپارچه امکان مشاهده در تاریکی کامل را بدون هیچ مشکلی فراهم می کند. با توجه به نمای بزرگ، می توانید به راحتی از راه دور از طریق دستگاه دید در شب نیز مشاهده کنید. باتری قابل شارژ داخلی یک دوره مشاهده تقریباً 8 ساعت را امکان پذیر می کند. می توانید آن را با استفاده شارژر همراه دستگاه و یا پاوربانک شارژ کنید.

  مشاهده و کارکرد همزمان با پاوربانک البته امکان پذیر است. زوم دیجیتال7 برابر به شما امکان می دهد بدون نزدیک شدن به خود شی، نگاه دقیق تری به اشیاء خود بیندازید. برد تشخیص در شب تقریباً 300-400 متر است - با این حال، با شرایط نور باقیمانده خوب، فواصل بیشتر امکان پذیر است. با این دستگاه می توانید به راحتی با هر دو چشم مشاهده کنید.

  دستگاه دید در شب دیجیتال عملکرد ضبط برای ذخیره وقایع زوم دیجیتال 7 برابر نور مادون قرمز یکپارچه با 7 سطح روشنایی امکان شارژ از طریق شارژر. دوربین دید در شب NV400PRO ، امروزه استفاده از دوربین های دید در شب بطور گسترده در حال افزایش می باشد ، دوربین دید در شب تجاری با قابلیت ضبط تصاویر و ویدئو برای مقاصد نظامی ، انتظامی ، امنیتی ، گردشگری ، محیط بانی ، کوهنوردی ، کشاورزی ، باغبانی ، دامداری و عشایر ، امور حراستی و هزاران مورد مصرف دیگر.

  در سایت سوپر اسکنر پلاس همکاران ما با تنوع محصولات در حیطه ی حفاظت و نظارت و کنترل تردد و حتی ورزشی و غیره همواره در تلاشند که محصولاتی را عرضه کنند که بهترین کاربرد و کیفیت را داشته باشد و در تمامی ساعات در خدمت شما عزیزان باشند .

  برای مشاوره و هرگونه سوال میتوانید با شماره تماس

  شرکت :  02144739383 

  با شماره بخش فروش :   09114600221 

  تماس حاصل فرمایید همکاران ما به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان خواهند بود .