راکت فلزیاب بازرسی بدنی pd140

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی pd140

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی PD140 یکی از بهترین دستگاه های فلزیاب بازرسی بدنی می باشد که در اختیار همکاران و مشتریان عزیز قرار می گیرد. این راکت فلزیاب با شارژر القایی شما را از متصل کردن به شارژر بیرونی و درآوردن باطری بی نیاز می کند.

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی pd140

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی pd140

   

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی PD140 یکی از بهترین دستگاه های فلزیاب بازرسی بدنی می باشد که در اختیار همکاران و مشتریان عزیز قرار می گیرد.
  این راکت فلزیاب با شارژر القایی شما را از متصل کردن به شارژر بیرونی و درآوردن باطری بی نیاز می کند. 

   

  با توجه به نیاز روز افزون استفاده از راکت فلزیاب بازرسی بدنی ، این دستگاه ها بطور گسترده ای در بخشهای مختلف نظامی ، انتظامی ، صنعتی ، تولیدی ، حراستی ، تفریحی انجام می شود ، با توجه به وضعیت کرونا ، وضعیت اقتصادی ، وضعیت امنیتی و اجتماعی ، استفاده از تجهیزات بازرسی و کنترل تردد ، روز به روز بیشتر احساس می شود و سازمان ها ، نهادها و سایر بخش هایی که خواهان مبارزه با کرونا و جلوگیری از بازرسی دستی توسط پرسنل در هنگام ورود و خروج کارکنان و ارباب رجوع ، و همچنین به جهت بالا بردن ظریب امنیتی و حفاظتی و سرقت های احتمالی از تجهیزاتی از قبیل راکت فلزیاب بازرسی بدنی ، گیت فلزیاب بازرسی بدنی ، راکت موبایل یاب ، ایکس ری های بازرسی چمدانی ، آینه های کنترل زیر خودرو ، دوربین های کنترل زیر خودرو و ... استفاده می نمایند.

  مشخصات فنی راکت فلزیاب PD140  با شارژر القایی:

   

  بهترین خرید را از وبسایت سوپر اسکنر پلاس داشته باشید نامی که همیشه میشناسید سوپر اسکنر