راهبند آکاردئونی

  راهبند آکاردئونی

  راهبند آکاردئونی مناسب برای برای حراست از جای پارک خودرو ، ورودی کارخانه ها ، مجتمع های مسکونی و اداری ، کنترل ترافیک توسط ماموران نیروی انتظامی و… مورد استفاده قرار میگیرد

  راهبند آکاردئونی

  قیمت راهبند ها بر اساس هر متر بازشو می باشند.

  راهبند آکاردئونی یا راهبند کشویی در انواع مختلف تولید می شود و با متراژ های گوناگون که یکی از تجهیزات ترافیکی می‌باشد و وسیله ای بسیار کارآمد، سبک و کم حجم بوده که مصارف گوناگونی می تواند داشته باشد.

   

  راهبند آکاردئونی مناسب برای حراست از جای پارک خودرو ، ورودی کارخانه ها ، مجتمع های مسکونی و اداری ، کنترل ترافیک توسط ماموران نیروی انتظامی و به دلیل داشتن قابلیت جا‌به‌جایی آسان جهت انجام پروژه‌های تعمیرات خطوط انتقال لوله گاز و… شهری و برون شهری برای بستن مسیرهای منتهی به محل پروژه هم استفاده می‌شوند.

  درواقع این محصول امنیت مکان‌هایی که در آن نصب شده است را تضمین می‌کند.به عنوان حفاظ با  باز و بسته شد ن می‌تواند تردد را کنترل کند .

  راهبند آکاردئونی به صورت کشویی یا آکاردئونی جمع و باز شده و هیچ مزاحمتی برای عبور و مرور ایجاد نمیکند.جنس راهبند آکاردئونی از فلز می باشد و به راحتی مورد استفاده است و در برابر ضربه مقاوم است و به راحتی خم نمی شود.راهبند آکاردئونی چون حالت کشویی دارد به آن راهبند کشویی هم گفته می‌شود.

   

   ویژگی‌های مثبت راهبند آکاردئونی :

  • حرکت آرام و بدون لرزش

  • ضد باد و دارای ایستایی بالا

  • جنس کشو‌ها استیل ضد زنگ می‌باشد

  •  اتصالات روان که سبب سهولت حرکت راهبند می‌شود

  • نصب و جابه جایی آسان