گیت بازرسی فلزیاب مانیتور خمیده WT33A100

  گیت بازرسی فلزیاب مانیتور خمیده WT33A100

  گیت بازرسی فلزیاب مانیتور خمیده WT33A100 نحوه عملکرد گیت فلزیاباین دستگاه از دو ستون فلزی تشکیل شده است، که یک میدان مغناطیسی بسیار قوی بین آن‌ها وجود دارد. هنگامی که جسمی از این میدان عبور کند، میدان مغناطیسی را مختل می‌کند و زنگ هشدار دستگاه فعال می‌شود.

  گیت بازرسی 33 زون صفحه خمیده ثانی تن

  گیت بازرسی فلزیاب مانیتور خمیده WT33A100

  نحوه عملکرد گیت فلزیاباین دستگاه از دو ستون فلزی تشکیل شده است، که یک میدان مغناطیسی بسیار قوی بین آن‌ها وجود دارد. هنگامی که جسمی از این میدان عبور کند، میدان مغناطیسی را مختل می‌کند و زنگ هشدار دستگاه فعال می‌شود

   

  گیت بازرسی بدنی 33 زون  دارای قابلیت تشخیص انواع فلزات میباشد و میتوان باتوجه به سیاست های سازمان تنظیم حساسیت را روی دستگاه انجام داد . این دستگاه در تمامی سازمان ها و ارگان هایی که امنیت جایگاه بالایی در اهدافشان دارد بسیار کارامد و مفید میباشد .

   

  7 scaled

  گیت بازرسی فلزساب مانیتور خمیده WE33A100

   

   این گیت دارای ال ای دی در دوطرف دستگاه میباشد تا به راحتی فلزی  که فرد عبور کننده به همراه دارد را نشان دهد و به صورت صوتی هشدار دهد تا مانع از ورود یا خروج اجسام ممنوعه گردد .

   

  از دیگر ویژگی های این گیت میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

  • دارای 33 زون قابل برنامه ریزی

  • دارای هشدار صوتی و تصویری

  • شمارنده تعداد افراد و تعداد آلارم 

  • قابل استفاده در محیط های با ترافیک بالا 

  • صفحه مانیتور و پنل تمام لمسی 

  • قابلیت تنظیم اختیاری پسورد 

  • دارای 6 حالت کاری مختلف و قابل تعریف 

  • قابلیت استفاده 24 ساعته

  گیت فلزیاب دروازه ای ثانی تن

  با استفاده از گیت های بازرسی دروازه ای به راحتی میتوان از سرقت اشیای با ارزش و یا ورود اشیای خطرناک به داخل یک محوطه به‌منظور جلوگیری از انجام اعمال خرابکارانه پیشگیری کرد . سرعت در ورود کارکنان ، حفظ شأن و مقام کارکنان و ارباب رجوع ، اهمیت دادن به شخصیت افراد بخصوص خانمهای محترم به جهت جلوگیری از تفتیش بدنی بوسیله دست و بصورت سنتی ، حفظ سرمایه های مادی و معنوی سازمان ها به جهت جلوگیری از سرقت و یا ورود تجهیزات غیر مجاز ، همه و همه دست به دست هم داده اند تا روز به روز اهمیت استفاده از دستگاه های کمک بازرسی را دو چندان نماید.