گیت فلزیاب 33 زون حرفه ای

  گیت فلزیاب 33 زون حرفه ای

  توضیحات گیت فلزیاب 33 زون حرفه ای

  مشخصات گیت فلزیاب بازرسی بدنی

  گیت های فلزیاب را می توان بر اساس حساسيت سازمان و امنیت آن بهترین و مناسب ترین آن را انتخاب نمایید. هر کشوری مکان های خاص و امنیتی خودش را دارد که اشخاص و وسایل اعم از سلاح سرد و سلاح گرم و… که وارد آنجا می شوند مدام باید بررسی شوند که اگر این کار بخواهد توسط اشخاص بررسی شود علاوه بر زمان بر بودن آن از دقت کمتری نیز برخوردار است. به خاطر این گونه موضوع ها شرکت ها اقدام به تولید گیت بازرسی کردند، گیت فلزیاب توانست تا حد بسیار زیادی از نیاز های ارگان ها و یا سازمان ها را برآورده کند.
   روش به کارگیری گیت فلزیاب این گونه می باشد که درهای ورودی به صورت جداگانه به طوری که تنها راه رفت به نقاط حساس از این گیت باشد. هنگامی که افراد از گیت بازرسی عبور میکنند گیت با استفاده از زون های به کار رفته در خود شخص را به صورت کاملا دقیق اسکن می کند و روی یک مانیتور به مامور مربوطه نشان میدهد.
  زون های به کار رفته در گیت بازرسی اگر در شخص مورد نظر فلزی را تشخیص دهد با استفاده از هشدار صوتی و چراغ های نصب شده به مامورین اعلان میکند، طبق قوانین ماموران باید مورد یافت شده را از شخص بگیرند و یا با مسئولیت خود اجازه ورود دهد. برای کنترل و بازرسی افراد همچنینن میتوانید با خرید راکت موبایل یاب  و گیت فلزیاب و استفاده آسان از آن ورود و خروج افراد را کنترل کنید .
  تولید گیتهای 18 ، 33 زون و در آینده نزدیک 45 زون در شرکت انطباق گستر سپهر علاوه بر بی نیازی کشور در واردات گیت های فلزیاب مورد نیاز ، از خروج صد ها هزار دلار ارز از کشور جلوگیری خواهد کرد.
  گیت فلزیاب دروازه ای بازرسی نفر EGS WT33  گیتی 33 زون بوده که دارای قابلیت ها 1 ، 6 ، 11 و 33 زون دارای قابلیت برنامه ریزی می باشد.
  گیت فلزیاب دروازه ای بازرسی نفر EGS WT18  گیتی 18 زون بوده که دارای قابلیت برنامه ریزی می باشد.
  تولید گیت بازرسی نفر و یا گیت فلزیاب بازرسی نفر می تواند امنیت سازمان و شرکت ما را به همراه داشته و از روش بازرسی سنتی نفرات در سازمان ها جلوگیری می نماید.
  با گیت بازرسی نفر تولیدی شرکت انطباق گستر سپهر تعداد نفرات ورودی ، نفرات خروجی و همچنین تعداد نفراد ورودی و خروجی که فلزات به همراه دارند را می توان بر روی گیت مشاهده نمود. گیت فلزیاب بازرسی نفر تولیدی این شرکت از هر دو طرف گیت دارای نمایشگر های LED  می باشد که در سایر گیت ها این قابلیت معمولا وجود ندارد.
  نصب و راه اندازی 
  نصب و راه اندازی این دستگاه بسیار راحت می باشد ولی در صورت نیاز به نصب و راه اندازی می توان به دو روش اقدام کرد.

  1- نصب بصورت تماس آنلاین با کارشناسان ما

  2- اعزام نصاب برای نصب ، که در این روش در استانهای تهران و البرز هزینه نصب و راه اندازی رایگان بوده و فقط هزینه ایاب و ذهاب دریافت می گردد.

  نصب در سایر استانها علاوه بر هزینه ایاب و ذهاب هزینه مأموریت روزانه نیز دریافت می گردد