فلاشر جلو داشبوردی ال ای دی

  فلاشر جلو داشبوردی ال ای دی

  فلاشر جلو داشبوردی ال ای دی از تجهیزات پلیسی بوده و برای استفاده نیروهای نظامی ساخته می شود. این فلاشرها همچنین در ماشین های امدادی نیز استفاده می شوند.

  فلاشر ال ای دی جلو داشبوردی قابل نصب روی داشبورد و یا شیشه اتومبیل می باشد. این فلاشرها ابعاد کوچکی داشته و مزاحمتی برای دید راننده ایجاد نمی کنند. فلاشرهای جلو داشبوردی به راحتی نصب می شوند و انرژی کمی مصرف می کنند. به منظور عدم نفوذ رطوبت و گرد و غبار به داخل این فلاشر برای آن یک طلق محافظ بسیار قوی در نظر گرفته اند.

  چراغ های چشمک زن پلیسی دارای چند ردیف لامپ های ال ای دی می باشند که با دو رنگ آبی و قرمز و روشن و خاموش شدن متناوب نشان دهنده ی حضور پلیس می باشند. فلاشر ال ای دی جلو داشبوردی یکی از انواع چراغ های چشمک زن پلیسی می باشد که می توان آن را روی داشبورد نصب نمود. استفاده از لامپ های ال ای دی باعث شده این فلاشرها طول عمر بالایی داشته باشند. برای همین در عملیات های نظامی و اورژانسی بسیار پرکاربرد می باشند. این فلاشرها از طریق سیم به فندک ماشین نصب می شوند و مصرف انرژی پایینی دارند. این فلاشرها در مقایسه با چراغ های گردان پرتاب نور پایین تری دارند و تنها به منظور هشدار حضور پلیس از آنها استفاده می شود.

   

   

  ویژگی های فلاشر ال ای دی جلو داشبوردی

  فلاشر جلو داشبوردی یکی از تجهیزات پلیسی می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی ال ای دی نور قابل توجهی را پخش می کند. این فلاشرها در ماشین های امدادی و نظامی و گشت های نامحسوس مورد استفاده قرار می گیرند. این فلاشرهای ال ای دی مجهز به یک طلق محافظ خیلی قوی هستند که آنها را عایق می کند. این طلق محافظ در برابر نور آفتاب هیچ تغییری نکرده و رنگ آن عوض نمی شود. این طلق باعث جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و رطوبت شده و از فلاشر ال ای دی محافظت می کند. چشمک زن دو حالته و برد نوری زیاد فلاشرهای جلو داشبوردی باعث شده این چراغ ها از کاربردی ترین تجهیزات پلیسی به شمار روند. یکی از ویژگی های این محصول پایین بودن مصرف انرژی آن است که هیچ فشاری به باتری ماشین وارد نمی کند. برای همین فلاشرهای جلو داشبوردی در لیست چراغ های کم مصرف پلیسی قرار گرفته است. فلاشر جلو داشبوردی ال ای دی وزن پایینی داشته و حجم کمی را اشغال می کند. حمل آسان و نصب سریع از دیگر ویژگی های فلاشر پلیسی جلو داشبوردی می باشد.