زانو و ساق بند موتور سواری M1

    زانو و ساق بند موتور سواری M1

    یکی دیگر از وسایل ایمنی در موتورسواری ها ایتفاده از زانو بندها و آرنج بندها و ساق بندها می باشد. این وسایل در جلوگیری از وارد آمدن اسیب به آرنج و زانوها و ساق پاها بسیار کمک می کنند و در زمانهای زمین خوردن بسیار نجات دهنده هستن و از شکستگی ها تا حد بسیار زیادی جلو گیری میکنند.

    زانو و ساق بند موتور سواری M1

    تولید ایران با کیفیت بسیار بالا نسبت به کالاهای خارجی

     

    زانو و ساق بند موتورسواری M1

    لباس و تجهیزات موتور سواری از جمله تجهیزات بسیار ضروری مورد نیاز در حفظ سلامت موتور سواران و سایر ورزشکاران عزیز می باشد، هنگام خرید لباس موتور سواری مهم ترین نکته توجه به کیفیت و کارایی این محصول می باشد .

    هزینه‌ای که بابت خرید تجهیزات  موتورسواری  پرداخت می‌کنید در مقابل کاری که این تجهیزات برای حفاظت از بدن و ایمنی شما می‌کند، کاملا مقرون به صرفه و منطقی است.

    ساقبند و زانوبند محافظت کننده پا در مقابل آسیبهای مختلف از جمله تهاجم افراد دیگر یا زمین خوردن در هنگام موتور سواری می باشد . آرنج بند و ساعد بند به همراه زانوو ساقبند از اقلام بسیار ضروری موتور سواران ، دوچرخه سواران بخصوص موتورسواران مسابقات ورزشی می باشد.زانوبند در زمانهای زمین خوردن بسیار نجات‌دهنده بوده و از شکستگی‌ پا تا حد بسیار زیادی جلوگیری می‌کند.

     

    زانو و ساق بند موتور سواری M1 به شکلی منعطف ساخته شده است تا فشاری به پا وارد نشود. و همینطور از ضخامت مناسبی برخوردار است تا در برابر فشار و ضربه استحکام خوبی از خود نشان می‌دهد.

    قسمت داخلی این زانو بند ضد حساسیت است‌ تا در تماس با پوست حساسیتی ایجاد نکند.

     

    با استفاده از این ایتم از اسیب های جدی از جمله شکستگی و کوفتگی استخوان ها جلوگیری کرده و با قدرت بیشتر و بدون وقفه از ورزش کردن لذت ببرید و از تمرین و ورزش مورد علاقه ی خود عقب نمانید .

    ایمنی و سلامت شما الویت ما است .