ست کامل لباس محافظ موتور سواری

  ست کامل لباس محافظ موتور سواری

  کاملاً بدیهی است که شما با پوشیدن این نوع لباس‌ها ایمنی خود را بسیار بالا می‌برید و در صورت تصادفات احتمالی ایمنی بیشتری دارید و آسیب کمتری می‌بینید. علاوه بر ایمنی شما به عنوان یک موتور سوار حرفه‌ای با استفاده از این نوع پوشش‌ها استایل بسیار بهتر و زیباتری خواهید داشت.

   

  ست کامل لباس محافظ موتور سواری

  ست کامل لباس محافظ موتور سواری چیتا اصل

  ست کامل لباس محافظ موتور سواری اگر جزء افرادی هستید که علاقه شدی به موتور سواری و سایر ورزشهای پر تحرک دارند، باید بگوییم که مسئله امنیت و ایمنی از جمله مهم‌ترین فاکتورهایی است که همواره باید به آن دقت داشته باشید. یک ورزشکار و موتور سوار حرفه‌ای شخصی است که بدون تجهیزات وشولدر موتورسواری حتی یک کیلومتر نیز طی نکرده و همواره به فکر ایمنی و سپس راندن با موتور سیکلت خود باشد.

   

   

  شولدر موتور سواری شباهت زیادی به زره جنگی داشته و برای حفاظت و مراقبت از سرنشین موتور مورد استفاده قرار گرفته و درصد امنیت جانی او را افزایش می‌دهد. به عنوان مثال اگر دچار تصادف شدید و یا از موتور سیکلت خود سقوط کرده و افتادید، این لباس از اندام‌های بدن شما در مقابل شکستگی‌ها و خراش‌ها مراقبت می‌کند.

   

   

  موتور سواری اصولاً کار خطرناکی است. به گفته سازمان ایمنی ترافیک بزرگراه ها موتور سواری 33 برابر خطرناک‌تر از رانندگی با ماشین است. در فرهنگ موتورسواری یک جمله هست که می‌گوید موتورسوارها به دو دسته تقسیم می‌شوند: آن‌هایی که تصادف کرده‌اند و آن‌هایی که هنوز تصادف نکرده‌اند. حالا اجازه ندید این موضوع شما را بترساند، زیرا هرگاه لباس و تجهیزات مناسب یه تن کنید آنگاه می توانید از یک موتور سواری فوق العاده لذت ببرید.