تابلو ایست دستی لایت دار کاربردی

  تابلو ایست دستی لایت دار کاربردی

  این محصول از گروه تجهیزات آگاهی دهنده و هشدار دهنده در مواقع ترافیکی جهت کاهش سرعت و یا توقف کامل خودرو و قابل رویت در تاریکی ، نور کم و در شرایط آب و هوایی نا مساعد است .

   

  تابلوی ایست دستی

  شاید در بسیاری از مناطق در مسیر شهر و یا در جاده , ایست و بازرسی ها را دیده باشید که پلیس تابلوی ایست دستی همراه خود دارد و از آن برای کنترل رانندگان استفاده می کند . در چهار راه های بسیار شلوغ پلیس راهنمایی و رانندگی برای کنترل رانندگان و کاهش ترافیک در چهار راه ها از تابلو ایست بازرسی استفاده می کند . تابلو ایست دستی پلیس از تجهیزات ایمنی ، یکی از پرکاربردترین تجهیزات ایست و بازرسی است که در کنترل ترافیک و هدایت وسایل نقلیه در مسیرهای محدود شده و همچنین علامت دادن به رانندگان مورد استفاده قرار می گیرد .

   

   

  کاربرد تابلو ایست دستی

  در مناطق شلوغ شهر پلیس راهنمایی و رانندگی گاهی به صورت دائم و در برخی مواقع به صورت موقتی از تابلو ایست استفاده می کند . در صورت بالا بردن این تابلو توسط پلیس رانندگان موظف هستند که به عنوان یک دستور از جانب مامور قانون بایستند و اجازه ی حرکت را ندارند . گاهی در جاده ها در صورتی که اتومبیلی خلاف قوانین راهنمایی و رانندگی عمل کرده باشد و یا مواقع بحرانی که پلیس به دنبال یک شخص بخصوص باشد به بررسی اتومبیل ها می پردازد و در صورت مشکوک بودن به هر کدام از اتومبیل ها، آن ها را با استفاده از تابلوی ایست نگه می دارد.

   

   

   

   

  مشخصات و ویژگی های تابلو ایست

  علامت ایست به دو نوع تابلو ایست تقسیم می شوند:

  • تابلو ایست دستی ترافیکی
  • تابلو ایست دستی شارژی

  این محصول از گروه تجهیزات آگاهی دهنده و هشدار دهنده در مواقع ترافیکی جهت کاهش سرعت و یا توقف کامل خودرو و قابل رویت در تاریکی ، نور کم و در شرایط آب و هوایی نا مساعد است . تابلو ایست دستی با نمایی هم به زبان فارسی هم به زبان انگلیسی قابل عرضه است . تابلو ایست دستی به منظور اطلاع رسانی در ترافیک ها مورد استفاده قرار می گیرد . شبرنگ بکار رفته در تابلو پلاستیکی سبب می شود که در تاریکی ، نور کم و در شرایط آب و هوایی نامساعد به راحتی قابل رویت باشد . تابلو ایست دستی فلاشر جزو تجهیزات ترافیکی هشدار دهنده بوده که به رانندگان در مورد کاهش سرعت و یا توقف، هشدار می دهد .

   

  استانداردهای ساخت تابلو شامل موارد مختلفی است که از آن جمله می توان به سبک بودن ( برای راحتی کاربر ) و همچنین امکانات به کار رفته در راستای رویت هرچه بهتر آن، اشاره کرد . این محصول به منظور اطلاع رسانی در ترافیک ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد . با استفاده از تابلو می توان وسایل نقلیه را کنترل نمود . علاوه برآن این دستگاه به ایمنی افراد تردد کننده نیز کمک می کند . این محصول به دو صورت ساده و فلاشردار که دارای چراغ های ال ای دی می باشد تولید و در پارک ترافیک به فروش می رسد. وجود چراغ و نوار شبرنگ در این تابلو ایست دستی موجب رویت آسان این محصول تحت هر گونه شرایط آب و هوایی می شود .