نخاع بند و محافظ ستون فقرات

  نخاع بند و محافظ ستون فقرات

  نخاع بند و محافظ ستون فقرات ( cheetah) Cheetah spine protector محافظ ستون فقرات از بروز حوادث ناگوار در هنگام برخورد با زمین هنگام موتورسواری یا دوچرخه سواری و… محافظت می کند.

   نخاع بند و محافظ ستون فقرات ( cheetah)

  Cheetah spine protector محافظ ستون فقرات از بروز حوادث ناگوار در هنگام برخورد با زمین هنگام موتورسواری یا دوچرخه سواری و… محافظت می کند.

  مهم‌ترین نگرانی هر موتور سوار آسیب جانی بر اثر تصادف و زمین خوردن با موتور سیکلت است، زیرا همانطور که می‌دانید زمین خوردن جزئی از موتور سواری است و هر لحظه ممکن است اتفاق بیوفتند! در حال حاظر تجهیزات و وسایل ایمنی بسیاری مخصوص موتورسواری ساخته شده‌اند  مانند شولدر ، نخاع بند ، دستکش ، شلوار و شلوارک محافظ ،زانو بند وساق بند و محافظ گردن و….

   

  spine protector

  ستون فقرات مانند جاهای دیگر بدن به راحتی التیام پذیر نیست و تا زمانی که دانش جدیدی برای درمان ستون فقرات شکسته به وجود نیاید، مجبورید خیلی خوب از آن مراقبت کنید. بهتر است بدانید ستون فقرات از استخوان لگن شروع و تا زیر قفسه سینه امتداد می‌یابد. نخاع بند و محافظ ستون فقرات ( cheetah) از بروز حوادث ناگوار در هنگام برخورد با زمین هنگام موتورسواری یا دوچرخه سواری محافظت می کند.

  ابعاد : ۶۶x۴۵x۲ سانتی‌متر

  جنس : پلاستیک فشرده

   

  راهی امن برای جلوگیری از اسیب، خطرات و هزینه های بسیار درمان.

   با این محصول خود و سلامت خود را  بیمه کنید .